Spotkanie przy działaniu w Instytucie Dizajnu Spotkanie przy działaniu w Instytucie Dizajnu

Instytut Dizajnu w Kielcach zaprasza na dwudniowe warsztaty introligatorskie udziałem uchodźczyń z Kurdystanu i Czeczenii.

Gala Świąteczna Art Dance w Skarżysku Gala Świąteczna Art Dance w Skarżysku

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej zaprasza 19 grudnia na Galę Świąteczną . Początek o godz. 17.00 w sali widowiskowej MCK.

Kolędy Kolędy

Kolęda w wykonaniu Agnieszka Kowalczyk oraz kwartetu gitarowego w składzie: Jerzy Pikor, Filip Tuz, Kajetan i Antoni Jastrzębscy.

Trzy nowe wystawy w BWA Trzy nowe wystawy w BWA

Słynne fotografie Krzysztofa Gierałtowskiego, obrazy Beaty Ewy Białeckiej i Joanny Bentkowskiej Hlebowicz można oglądać od piątku w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach.

Wigilia dla mieszkańców Małogoszcza Wigilia dla mieszkańców Małogoszcza

Spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy odbędzie się w niedzielę 16 grudnia na pl. Kościuszki w Małogoszczu. Początek o godz. 15.00.

O Japonii w Klubie Podróżnika DŚT O Japonii w Klubie Podróżnika DŚT

Klub Podróżnika DŚT Pałacyk Zielińskiego zaprasza na spotkanie z Barbarą LIBISZOWSKĄ – „Upał w Japonii”. Początek w czwartek 13 grudnia o godz. 18.00.

Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim

9 grudnia 2018 r. w kinie Fenomen, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się spotkanie z Przemysławem Kossakowskim - autorem cyklu programów telewizyjnych „Kossakowski. Szósty Zmysł”,...

10 urodziny Kina Fenomen!!! 10 urodziny Kina Fenomen!!!

To już dziesięć lat, odkąd Kino Fenomen reaktywowało swoją działalność w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Z tej okazji, zapraszamy na wspólne świętowanie już 15 grudnia o godzinie 19.00!

Widowisko "Ordonka – Kopciuszek o patriotycznym sercu" Widowisko "Ordonka – Kopciuszek o patriotycznym sercu"

W piątek, 9 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach miała miejsce premiera widowiska muzycznego "Ordonka – Kopciuszek o patriotycznym sercu". W wydarzeniu upamiętniającym...

ZABAWKA PRZYJAZNA DZIECKU ZABAWKA PRZYJAZNA DZIECKU

Zbliża się termin rozstrzygnięcia 10 Konkursu „Zabawka przyjazna dziecku”. We wtorek 11 grudnia w siedzibie Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach odbędzie się wernisaż wystawy połączony z wręczeniem...
Wyświetlanie 1 - 10 z 11 518 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 1 152